pouzdra pro telefony :: Blackberry, HTC, Samsung, iPhone, LG

Kvalitní mobilní telefon jako je iPhone 4G si bezesporu zaslouží také kvalitní obal. Obalů pro mobilní telefony existuje celá řada. U mladší generace vedou tzv. silikonové obaly, které jsou vyráběny v mnoha barvách a modelech.

Takovýto obal na iPhone 4G ochrání telefon před poškozením a poškrábáním. Velkou výhodou je, že obal nezakrývá dotykovou obrazovku telefonu a není tak nutné obal při používání sundávat.

Obaly pro iPhone

U starší generace vedou obaly pro iPhone, kde je telefon umístěn (vsunut) celý. Tyto obaly bývají vyrobeny z mnoha druhů materiálů. Nejčastěji to jsou 3 druhy:

  • koženkové/kožené obaly pro telefony
  • semišové obaly
  • sametové obaly (plyšové)

Každý druh obalu má výhody a nevýhody. Koženkové obaly lze jednoduše čistit navlhčeným hadříkem. Tyto obaly se také vyrábějí se vzory a některé vypadají skutečně krásně a luxusně. Existují také kožené pouzdra na mobilní telefony, které jsou vhodné pro managery nebo osoby s vysokým pracovním postavením.  Sametové obaly jsou velice příjemné na dotyk. Z široké nabídky obalů pro iPhone 4G si může vybrat skutečně každý. Díky obalu za několik desítek korun předejdete poškození Vašeho mobilního telefonu.

iPhone 4G obal

Popularity: 32% [*]

Komentáře

Žádný komentář pro “Obaly na iPhone 4G”

Zanechat komentář