pouzdra pro telefony :: Blackberry, HTC, Samsung, iPhone, LG

Telefony značky iPhone patří k velmi oblíbeným. Dnes již není problém zakoupit starší telefon iPhone 4s za cenu okolo 3-4 tisíc korun. Díky tomu se staly starší telefony iPhone dostupným běžným uživatelům. Proto si může téměř každý úžívat kvalitní systém iOS. Jestli uvažujete o koupi právě staršího telefon iPhone 4s, budete možná potřebovat nový zadní kryt baterie.

Zadní krytka baterie u telefonu iPhone 4s je speciální. Krytka je pokryta sklem. Jedná se o skutečné sklo a právě proto u těchto telefonů se stává, že zadní krytka baterie iPhone 4s je často rozbitá a je nutné ji nahradit za novou. Na internetu najdete hned několik eshopů, které tyto krytky pro telefony iPhone nabízejí. Cena těchto zadních krytů se pohybuje okolo 300,- Kč. Na internetu můžete najít i levnější verze těchto krytů, avšak nemusí obsahovat právě zmíněné sklo, které dodává telefonu výjimečný vzhled.

Zadní kryt telefonu iPhone 4s

Kvalitní obaly a kryty na telefony naleznete v internetovém obchodě pod názvem Kvalitnishop.cz. V nabídce najdete jak kryty na telefon iPhone, tak spoustu krytů na telefon značky Nokia, Samsung, Blackberry apod.

Popularity: unranked [*]

Komentáře

Žádný komentář pro “Zadní kryt pro telefon iPhone 4s”

Zanechat komentář