pouzdra pro telefony :: Blackberry, HTC, Samsung, iPhone, LG

Jeden z mála nových klasických mobilních telefonů je model od společnosti Nokia, kterým je Nokia Asha 206. Jedná se o klasický telefon s hadwarovou klávesnicí, kterou ocení všichni uživatelé, kteří nejsou zvyklí na dotykové telefony.

Telefon Nokia Asha 206 nabízí vše potřebné k běžnému telefonování a vyniká velmi dlouhou výdrží baterie. Ta je dána především díky velké kapacitě baterie a velikosti displeje, který je na tuto dobu sice menší velikosti, ale na běžné používání telefonu je plně dostačující.

Náhradní kryt Nokia Asha 206

Pakliže dojde u vašeho mobilního telefonu Nokia Asha 206 k poškození vnější části krytu, nemusíte ihned telefon vyměňovat za nový model. Pokud dojde jen k poškození krytu, můžete si na internetu zakoupit náhradní kryt na telefon Nokia Asha 206, který si jednoduše zvládnete vyměnit sami a získáte tak vzhled nového mobilního telefonu.

Náhradní kryt Nokia 206 Asha

Cena náhradního krytu, který je navíc kompletní a obsahuje přední, zadní část telefon, klávesnici a ochranné sklíčko se pohybuje okolo 250 Kč. Za tuto cenu získáte vzhled nového telefonu Nokia. Kryty na mobily jsou tak levnější alternativou ke koupi nového mobilního telefonu.

Popularity: unranked [*]

Komentáře

Žádný komentář pro “Kryt na Nokia Asha 206”

Zanechat komentář