pouzdra pro telefony :: Blackberry, HTC, Samsung, iPhone, LG

Jedním z nejoblíbenějších mobilních telefonů od firmy Nokia byl svého času telefon Nokia 6131. Jedná se o mobilní telefon ve stylu V (tzv. véčko), které si ihned po uvedení na trh získalo oblibu zákazníků. Telefon nabízí pěkný vzhled pospolu s příjemným ovládáním. Proto i v dnešní době je telefon Nokia 6131 oblíbený a velká část zákazníků se nechce telefonu zbavit.

Náhradní kryt pro telefon Nokia 6131 může vyřešit váš problém s ošoupaným telefonem. Náhradní kryty na telefony můžete zakoupit na internetu v cenové relaci okolo 250,-Kč. Součástí krytu je vše potřebné pro výměnu starých částí telefonu za nové. Navíc jsou kryty dostupné hned v několika barvách. Proto si můžete zvolit i jinou barvu krytu, než jste měli doposud.

Základní výměnu krytu Nokia 6131 zvládnete sami. Pakliže chcete vyměnit kompletní kryt za nový, budete potřebovat už trochu zkušeností s výměnou krytů. Nemusíte se však obávat. Na internetu najdete hned několik videonávodu na výměnu krytu Nokia 6131. Další náhradní kryty na telefony najdete v internetovém obchodě Kvalitnishop.cz.

Video návod na výměnu krytu Nokia 6131

Popularity: unranked [*]

Komentáře

Žádný komentář pro “Kryt na telefon Nokia 6131”

Zanechat komentář