pouzdra pro telefony :: Blackberry, HTC, Samsung, iPhone, LG

Velice oblíbeným mobilním telefonem pro mladou věkovou skupinu se stal telefon Nokia C3 – 00. Jedná se o velmi povedený telefon s kompletní QWERTZ klávesnicí, která velice usnadňuje psaní SMS zpráv. Dříve se plnohodnotnou klávesnicí mohli chlubit jen telefony vyšší kategorie. Dnes telefon Nokia C3 – 00 můžete zakoupit v internetových obchodech již za cenu okolo 2 tisíc korun.

Za velmi příznivou cenu obdržíte vybavený telefon po všech stránkách. Své zážitky můžete uchovávat díky 2MPix fotoaparátu, který má rozlišení 1600 x 1200px. Rozlišení displeje telefonu je také dostačují (320 x 240px). Samozřejmostí je hudební přehrávač s výstupem na klasická sluchátka s 3,5mm jack konektorem. Nadstandardní výbavou v této cenové hladině je Wi-fi připojení. Díky tomu můžete surfovat po internetu, komunikovat s přáteli na Facebooku nebo jen tak si chatovat.

Kompletní kryt Nokia C3 00 (červený)

Kvalitní náhradní kryt Nokia C3 – 00

Pakliže se vám stane nemilá věc a telefon Nokia C3 – 00 vám upadne a poškodí se, můžete si zakoupit kvalitní náhradní kryt. Náhradní kryty pro Nokia C3 – 00 mají kvalitní plastové provedení s kovovými částmi (krytka baterie) apod. Výměnu poškozeného krytu za nový dokáže středně zručný kutil. Výhodou je široká nabídka barevného provedení těchto krytů.

Mobilní telefon Nokia C3 – 00 můžeme skutečně doporučit pro mladé lidi, kteří ocení plnohodnotnou klávesnici s připojením Wi-fi. Za rozumnou cenu získáte kvalitní mobilní telefon.

Popularity: 85% [*]

Komentáře

2 Komentářů pro “Kryt pro Nokia C3 – 00”

  1. Roman Simko napsal:

    Prosim Vas.mal by som zaujem o kryt na tento mobilny telefon Nokia C3-00 .A mate aj ine farebne variacie. Dakujem. A poprosim aj cenu zan.

Zanechat komentář