pouzdra pro telefony :: Blackberry, HTC, Samsung, iPhone, LG

Jedním z velmi oblíbených mobilních telefonů značky Nokia, byl v posledních letech telefon Nokia C5 – 00. Jedná se o tzv. klasický telefon s nedotykovým displejem a klasickou klávesnicí. Tento telefon je velmi vhodný pro zákazníky, kteří dávají přednost starším telefonům před dnes moderními dotykovými telefony. Firma Nokia proto do dnes vyrábí a každý rok představí pár nových kousků mobilních telefonů klasického tvaru.

Náhradní kryt Nokia C5 - 00

Náhradní kryt Nokia C5 – 00

Jestliže vlastníte právě telefon Nokia C5 – 00 a za roky používání už je kryt telefonu „ošoupaný“ a nepěkný, máte možnost si za rozumné peníze zakoupit náhradní kryt pro Nokia C5 – 00. Na internetu najde několik internetových obchodů, kde se kryty na telefony nabízejí. Cena kompletního náhradního krytu pro telefon Nokia C5 – 00 se pohybuje okolo 250 – 300,-Kč. Je dobré si kryt zakoupit v prověřeném obchodě.

Výměna zakoupeného náhradního krytu je poměrně jednoduchá a zvládne jí i málo zručný uživatel. Stačí kryt jen sundat a popřípadě povolit pár hvězdičkových šroubků. Díky krytu v hodnotě 2 až 3 stovek získáte téměř nový mobilní telefon Nokia C5 – 00.  Kryty pro mobilní telefony zakoupíte také v internetovém obchodě Kvalitnishop.cz.

Popularity: unranked [*]

Komentáře

Žádný komentář pro “Kryt pro Nokia C5 – 00 (kompletní)”

Zanechat komentář

Komentář nelze přidat.