pouzdra pro telefony :: Blackberry, HTC, Samsung, iPhone, LG

Ve své době se jednalo o velice populární mobilní telefon, který splňoval požadavky na poslech hudby v telefonu. Mobilní telefon Nokia 5130 Xpressmusic pochází z rodiny tzv. klasických telefonů, kdy má uživatel k dispozici hardwarovou klávesnici.

Velikost displeje u tohoto telefonu je na dnešní dobu pouhé 2 palce. Na druhou stranu disponuje kvalitním rozlišením 320 x 240 pixelů. Telefon Nokia 5130 Xpressmusic nabízela slot pro MicroSD kartu s využitím kapacity do 2 GB.

Kryty na telefony Nokia 5130

Ačkoliv patří tento telefon již několik let mezi staříčky, najde se spousta zákazníků, který tento telefon využívá a je s ním plně spokojeno. Pakliže hledáte nový náhradní kryt pro telefon Nokia 5130 Xpressmusic, tak věřte, že na internetu najdete hned několik internetových obchodů, které stále kryty na mobilní telefony tohoto typu nabízejí. Co je ještě více překvapivé, že se dá telefon do dnešního dne stále koupit jako nový. Avšak jeho cena se pohybuje okolo 2 300,-Kč. Za to nový náhradní kryt na telefon Nokia 5130 (kompletní) lze zakoupit za cenu pod 200,-Kč. Za tuto cenu získáte nový kryt, díky kterému bude telefon vypadat jako nový.

Pokud tedy nemáte v plánu se rozloučit se svým telefonem Nokia Xpressmusic 5130, můžete využít právě nabídky nových krytů pro tyto telefony.

Popularity: unranked [*]

Komentáře

Žádný komentář pro “Kryt pro telefon Nokia 5130 Xpressmusic”

Zanechat komentář