pouzdra pro telefony :: Blackberry, HTC, Samsung, iPhone, LG

Každému z nás se někdy stalo (nebo stane), že nám upadne mobilní telefon na zem. Pokud máte v této situaci štěstí, tak se mobilnímu telefonu nic nestane. V opačném případě se Vám rozbije kryt telefonu, poškodí displej nebo praskne některá část krytu. Nikomu tuto situaci nepřejeme, avšak dnes již můžete kupovat náhradní kryty na mobily levně (Nokia, Blackberry, Motorola, HTC apod.). Originální kryty, které stojí několik set korun (i tisíc) není nutné kupovat. Dnes můžete krásné a „padnoucí“ kryty na mobilní telefon koupit v řádu stokorun.

mobilní telefony

Například za necelých 350,-Kč můžete mít celý kompletní náhradní kryt pro telefon Nokia 6300. Popřípadě náhradní kryt na Blackberry Curve 8300 také zakoupíte po 400,- Kč.  Za tuto cenu získáte kompletní provedení krytu, který nahradí Váš poškozený.

Avšak i tak je dobré předcházet poškození a mít svůj mobilní telefon chráněn například některým druhem obalu nebo pouzdra. Především u nových mobilních telefonů není už tak jednoduché vyměnit náhradní kryt za poškozený. U těchto telefonů je také nutné počítat s vyšší cenou takovéhoto krytu. Proto využijte některý z dostupných ochranných obalů za skvělé ceny. Investice v řádu stokoruny se Vám může zlatě vyplatit.

Popularity: 8% [*]

Komentáře

Žádný komentář pro “Náhradní kryty na mobily – Nokia ap.”

Zanechat komentář