pouzdra pro telefony :: Blackberry, HTC, Samsung, iPhone, LG

Vlastníte-li mobilní telefon Samsung s5230, jste jedním z mnoha uživatelů, kteří si tento telefon oblíbili. Samsung s5230 ve své době patřil velmi oblíbeným a levným dotykovým telefonům, které nabízeli za svou cenu mnoho praktických vlastností. Velmi oblíbený byl telefon u dívek a žen. Svou velikostí a snadným ovládáním si získal mnoho uživatelů.

Čašem a častým užíváním telefon ztrácí svou krásu. Proto je velmi vhodné u telefonu vyměnit opotřebovaným kryt za nový náhradní kryt. Kryt pro telefon Samsung s5230 zakoupíte za relativně nízkou částku okolo 250,-Kč. Váš telefon pak bude vypadat opět jako nový. Navíc si můžete dopřát z výběru různých barevných provedení.

Velmi populární jsou dnes také tzv. silikonové obaly pro telefony. Také pro telefon Samsung s5230 můžete zakoupit silikonový obal, který vypadá skutečně pěkně. Obal chrání telefon před nečistotou a před poškozením při pádu na zem.

Výměna krytu Samsung s5230 – video návod

Na tomto videu můžete vidět podrobný postup pro výměnu displeje telefonu. Avšak na samotném videu můžete vidět také jak postupovat pro výměnu krytu telefonu Samsung s5230.

Popularity: 7% [*]

Komentáře

Žádný komentář pro “Nesmrtelný telefon Samsung s5230 (kryt)”

Zanechat komentář