pouzdra pro telefony :: Blackberry, HTC, Samsung, iPhone, LG

Mobilní telefon Nokia 5230 byl a je stále velmi oblíbeným model této značky (Nokia) vyrábějící mobilní telefony. Telefon byl na svou dobu velmi dobře vybaven. Jeho dotykový displej o velikosti 3,2 palce s rozlišením 640 x 360 px nabízel jeden z nejlepších obrazů vůbec. Nokia 5230 XpressMusic je stále velmi oblíbeným telefon u mladší generace. Telefon je velmi dobře vybaven a umožňuje kvalitní přehrávání hudby.

Nesprávným zacházením nebo neopatrností se může stát, že se u telefonu poškodí část krytu. Nejčastěji dojde k poškození zadního krytu baterie nebo předního rámečku okolo displeje. Oba tyto díly telefonu jsou totiž nejvíce namáhané a nejvíce vystavené možnému poškození. Pokud se vám stala takováto nemilá věc, můžete si zakoupit náhradní kryt pro telefon Nokia 5230 XpressMusic. Kryty lze zakoupit v několika barevných variantách (červený, modrý, bílý, černý). Nejčastější barvou krytu však zůstává černá a proto tento kryt nabízí i nejvíce internetových obchodů.

Černý kryt (přední a zadní) pro Nokia 5230

Černý kryt pro telefon Nokia 5230

Uvažujete-li o koupi nového krytu pro mobil Nokia 5230, můžeme vám doporučit nákup v internetovém obchodě http://www.kvalitnishop.cz. Za rozumné peníze získáte kvalitní náhradní kryt v černé barvě. Více informací o krytu naleznete přímo na stránkách internetového obchodu.

Popularity: 19% [*]

Komentáře

Žádný komentář pro “Nokia 5230 – přední a zadní část krytu”

Zanechat komentář