pouzdra pro telefony :: Blackberry, HTC, Samsung, iPhone, LG

Jeden z nejpopulárnějších dotykových mobilních telefonů od společnosti Nokia byl a je telefon Nokia 5800. Telefon nabízí vše potřebné pro méně náročné uživatele. Protože se jedná o dotykový mobilní telefon, často se stává, že dojde k pádu telefonu na zem a telefon se tak poškodí. Nejčastěji dochází k poškození krytu telefonu.

Náhradní kryty na Nokia 5800

Velkou výhodou telefonu Nokia 5800 je snadná dostupnost náhradního krytu. Kryt pro Nokia 5800 lze zakoupit v mnoha internetových obchodech. Nejčastěji se prodávají černé kryty pro Nokia 5800. Zakoupit můžete buď jednotlivé díly krytu – zadní kryt baterie, přední rámeček + ochranné sklíčko nebo celý kompletní kryt na Nokia 5800. Velmi populární je také kombinace předního a zadního dílu krytu telefonu. Zde je velkou výhodou snadná výměna, kterou dokáže každý. Středová část telefonu zůstává originální a je doplněna o nové součásti krytu.

Náhradní kryt pro Nokia 5800

Kryt pro Nokia 5800 můžete zakoupit v internetovém obchodě Kvalitnishop.cz za cenu 199,-Kč (přední a zadní část krytu). V nabídce je také jen samotná krytka baterie včetně stylusu. Navíc můžete využít levného poštovného a ušetřit tak vaše peníze.

Popularity: 19% [*]

Komentáře

Žádný komentář pro “Populární Nokia 5800 – levný kryt”

Zanechat komentář

Komentář nelze přidat.