pouzdra pro telefony :: Blackberry, HTC, Samsung, iPhone, LG

Dotykové mobilní telefony jsou velmi rychle rostoucí segment elektroniky. Není proto divu, že již v polovině roku 2011 se volil mobilní telefon roku 2011. Vítězným mobilem se stal telefon Samsung Galaxy S2 i9100. Tento telefon Samsung S2 vybrala porota za nejlepší evropský telefon.

Verdikt poroty se překvapivě shoduje s uživatelskou volbou. Samsung Galaxy S2 stále více uživatelů volí jako nejlepší mobilní telefon v této době. Jediný „zápor“ tohoto telefonu může být pro některé lidi cena. Ta však odpovídá takovémuto přístroji. Telefon Samsung Galaxy S2 je dvoujádrový telefon, který nabízí nejmodernější funkce, které si dnes lze jen představit.

Samsung Galaxy S2 - obaly a pouzdra

Aby jste se nemuseli obávat o svůj mobilní telefon, je vhodné jej hned na začátku vybavit kvalitním silikonovým obalem a také popřípadě ochrannou fólií pro Samsung Galaxy S2. Silikonový obal ochrání telefon před poškozením a případným poškrábáním. Za relativně nízkou cenu získáte velmi účinnou ochranu Vašeho telefonu. Obal pro Samsung Galaxy S2 lze koupit již od ceny 139,-Kč.

Levné a kvalitní obaly pro mobilní telefony ochrání Váš přístroj před poškozením.

Popularity: 29% [*]

Komentáře

Žádný komentář pro “Mobil roku 2011 – Samsung Galaxy S2 (i9100)”

Zanechat komentář

Komentář nelze přidat.