pouzdra pro telefony :: Blackberry, HTC, Samsung, iPhone, LG

Firma LG představila jeden z předních mobilní telefonů, které jsou postaveny na tzv. platformě NVIDIA TEGRA. Mobilní telefon LG P990 Optimus 2X představuje kvalitní chytrý telefon, který v sobě ukrývá dvoujádrový procesor a grafický čip, který byl speciálně vyvinut pro mobilní aplikace. Především pak milovníci her na mobilní telefony ocení neskutečný výkon grafického čipu.

LG P990 - Kvalitnishop.cz

Samozřejmostí je dnes vybavení typu GPS nebo WiFi. Předností je také velký 4″ palcový displej. Všichni uživatelé ocení kvalitní baterii, která zaručuje prodlouženou výdrž telefonu oproti konkurenci. Tento kvalitní LG P990 Optimus 2X si zaslouží také obal (pouzdro), které jej bude chránit před zbytečným opotřebením. Vyzkoušejte například silikonový obal pro LG P990, který ochrání velkou část telefonu. Obal není nutné z telefonu odstraňovat a lze jej používat při každodenní práci.

Kvalitní pouzdra pro mobilní telefony najdete na stránkách Kvalitnishop.cz. Jedná se o specializovaný obchod s příslušenstvím pro mobilní telefony, především pak pro nové chytré telefony (smartphone). V nabídce najdete velmi širokou nabídku silikonových obalů. Výhodou jsou realistické fotografii oproti konkurenčním eshopům.

Popularity: 7% [*]

Komentáře

Žádný komentář pro “Obal pro LG P990 Optimus 2X”

Zanechat komentář

Komentář nelze přidat.