pouzdra pro telefony :: Blackberry, HTC, Samsung, iPhone, LG

Hitem loňského roku se staly telefony ovládané pomocí dotykového displeje. Klasickým mobilům s klávesnicemi již odzvonilo a nyní již převládají mobily s velkým displejem, pomocí kterého ovládáte vše. I tyto telefony je potřeba dobře chránit a zároveň ponechat dotykový displej volný. Ideálním řešením jsou silikonové obaly.

Tyto obaly perfektně přilnou na každý telefon. Pro jednotlivé typy mobilů se vyrábí přesný obal, který respektuje jeho rozměry, otvory pro reproduktory, foťák či další hardwarové funkce. Mobil je tak dostatečně chráněn a zároveň nejsou nijak omezeny jeho veškeré funkce. Na trhu je velmi široká nabídka obalů v nejrůznějším designovém provedení. Je libo klasický černý silikonový obal, který působí seriózně a nenásilně, či máte zájem o barevný vysoce designový kousek, pokrytý různými symboly, či ornamenty, i tuto představu můžete uskutečnit.

HTC obaly na mobily

Silikonové obaly všeho druhu

Máte na výběr z široké palety barev – černá, mnoho odstínů modré, zelené, červené, růžové i trendy fialové. Zimní bílá barva je aktuálně velmi oblíbená. Pokud si přejete zachovat co nejvíce charakter Vašeho mobilu, potom si můžete vybrat průsvitné obaly. Pomocí vhodně zvoleného obalu můžete svůj mobil ozvláštnit a získáte tak nádherný doplněk.

Ať už si vyberete jakýkoli obal, v jakémkoli barevném a designovém provedení vždy perfektně ochráníte svůj mobil proti nárazům, oděrkám či dalším vnějším vlivům. Silikonové obaly na mobily navíc plní protiskluzovou funkci a jejich ovládání v ruce je tak jistější a pevnější.
Ať už vlastníte HTC Legend, Desire, Wildfire, či iPhone jakékoli generace neodkládejte nákup kvalitních obalů na mobily, předejdete tak poškození Vašeho mobilu a prodloužíte jeho životnost.

Samsung Galaxy Tab

Popularity: 100% [*]

Komentáře

1 komentář pro “Ochranné obaly na mobily”

  1. Pavlína napsal:

    Chtěla bych se zeptata jestli nemáte nějaky silikonový kryt na myPhone Mini..

Zanechat komentář