pouzdra pro telefony :: Blackberry, HTC, Samsung, iPhone, LG

V roce 2011 prudce stoupá obliba tzv. chytrých telefonů (smartphonů), které se vyznačují moderními funkcemi, které usnadňují život svému majiteli. Jen pro příklad. Dnešní telefony se vyznačují velkými dotykovými displeji, které usnadňují používání telefonu. Dnes již nemusíte sebou stále nosit stylus pro pohodlné ovládání displeje.

Moderní telefony jsou vybaveny tzv. kapacitním displejem, který funguje na principu odporu lidských prstů. Tím pádem stačí Váš prst pro ovládání dispeleje a celého telefonu.

Častým používáním dochází u displejů k opotřebení. Tomuto se dá předcházet pomocí tzv. ochranných fólií, které se snadno nalepí na displej a díky tomu chrání obrazovku telefonu. Výhodou těchto nových ochranných fólií je nejen ochrana displeje, ale také Vašeho zraku. Kvalitní fólie jsou vybaveny vrstvou proti UV žáření. Díky tomu odlesky, které vznikají dopadem Slunce na displej nedochází k poškozování Vašeho zraku. Zároveň jsou fólie navrženy tak, aby tento odlesk minimalizovali.

Ochranné fólie předchází problémům

Kvalitní ochranné fólie pro telefony (např. HTC, Samsung, LG, iPhone, Nokia atd.) jsou skvělým způsobem ochranny displeje před poškrábáním. Životnost těchto fólii je 1-2 roky při běžném používání. Ochrannou fólii pro telefon je vhodné kombinovat s ochranným obalem pro telefon. Oblíbené jsou tzv. silikonové obaly pro telefony. Snadno tak získáte bezpečí pro svůj mobilní telefon.

Ochranná fólie Samsung

Samsung - ochranné fólie

Ceny ochranných fólii se pohybují již od 39,-Kč / ks. Za tuto cenu získáte ochranu pro displej mobilního telefonu. Poškozený displej může stát i několik stovek (často i tisíce) korun. Oproti tomu investice v řádkách desetikorun se bezesporu vyplatí.

Popularity: unranked [*]

Komentáře

Žádný komentář pro “Ochranné fólie pro telefony (Nokia, iPhone, HTC)”

Zanechat komentář